Naprawy i okresowe przeglądy klimatyzacji samochodowych, wszystkich marek.
Nasza załoga doskonale radzi sobie z każdym zadaniem.


Klimatyzacja (stary i nowy czynnik chłodniczy) 

Napełniamy układy chłodnicze klimatyzacji samochodowej zarówno starszym czynnikiem chłodniczym - stosujemy renomowany zamiennik, jak i w najnowszych samochodach, wyposażonych w nowy czynnik chłodniczy - R1234yf
W naszej ofercie znajdziesz: - profesjonalne napełnianie klimatyzacji w samochodzie,
- diagnoza klimatyzacji i w przypadku niesprawnej klimatyzacji samochodowej świadczymy usługę polegającą na zdiagnozowaniu usterki i wycenę kosztów naprawy. Przeprowadzana przez nas diagnostyka klimatyzacji samochodowej opiera się specjalistycznych testach, których wyniki pozwalają na podjęcie skutecznych działań naprawczych.

Naprawa klimatyzacji samochodowej.
Serwis klimatyzacji samochodowej:
- wymiana sprężarek,
- wymiana i dorabianie przewodów chłodniczych,
- wymiana filtrów osuszaczy,
- wymiana dysz dławiących,
- wymiana skraplaczy (radiatorów)

Dezynfekcja klimatyzacji samochodowej
(odgrzybianie klimatyzacji samochodowej)

Zapraszamy Państwa także, na ważną usługę serwisową, jaką jest czyszczenie, dezynfekcja klimatyzacji samochodowej, która powinna być wykonana minimum raz w roku, a w niektórych markach samochodów od 2 do 4 razy (pojazdy z zaawansowanymi układami klimatyzacji, dwu i trzy strefowe, w których układ klimatyzacji pracuje przez cały rok w trybie automatycznym. Nie ulega wątpliwości, że systemy klimatyzacyjne są szczególnie narażone na ataki grzybów oraz mikroorganizmów, warto więc cyklicznie inwestować w odgrzybianie klimatyzacji samochodowej aby cieszyć się jej sprawnym działaniem niezależnie od pory roku. Rekomendowanym rozwiązaniem jest ozonowanie klimatyzacji, które przynosi satysfakcjonujące rezultaty oraz jest bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Inne artykuły: